Hyperion SmartControl™

Hyperion ™ SmartControl je najnovšou inováciou spoločnosti Meech. Funkcia SmartControl umožňuje používateľovi vzdialene sledovať a upravovať výkon pripojeného zariadenia Hyperion prostredníctvom mobilného telefónu, tabletu alebo vzdialenej pracovnej plochy.

Výkonnosť ionizačného zariadenia je ľahko sledovateľná systémom SmartControl, ktorý využíva technológiu monitorovania iónových prúdov spoločnosti Meech, ktorá umožňuje používateľovi sledovať ionizačné vlastnosti. Okrem monitorovania umožňuje systém SmartControl aj nastavenie a riadenie pripojených ionizátorov s cieľom optimalizovať účinnosť.

Jeden systém SmartControl má kapacitu na pripojenie až šiestich zariadení naraz (prídavné zariadenia je možné pripojiť pomocou rozširujúcej súpravy). To znamená, že v aplikácii využívajúcej viacero ionizačných tyčí je možné ich monitorovať a kontrolovať pomocou jednej jednotky SmartControl.

Používatelia systému SmartControl si budú môcť vybrať z dvoch verzií; verzia lokálnej siete (LAN) alebo verzia pripojenia PLC. Užívatelia sa potom môžu rozhodnúť, či ich SmartControl bude pripojený do siete WAN alebo nie.

Datasheet PDF